Pokud chcete ochutnat chuť i vůni Francie, jste tu správně. Cílem tohoto návrhu bylo vytrhnout Vás od starostí a přenést na romantické místo, které potěší všechny Vaše smysly. Tato stylová kavárna spojená s květinářstvím funguje jako místo pro odpočinek u kávy a zákusku, a navíc si zde můžete nechat uvázat nádherné květiny!

U protilehlých stěn prostoru se nacházejí pulty kavárny a květinářství. Mezi nimi jsou rozmístěny stolky a prezentační plochy květinářství. To má zároveň prostorově oddělenou prosklenou část určenou pro čerstvé květiny.

Návrh interiéru kavárny s květinářstvím

Návrh interiéru kavárny s květinářstvím

Květiny všude kolem

Základem tohoto návrhu jsou květiny. Ty naleznete ve vázách, květináčích, na stěnách, ale i spadající z lamelového stropu. Jsou základem nálady celého interiéru. Jemnost květin podtruhuje romantický styl interiéru, který jako by Vás vnesl přímo do slunné jižní Francie minulého století. 

Návrh interiéru kavárny s květinářstvím

Francouzský styl

Romantický francouzský styl uplatněný na nábytku a obložení stěn je dotvořen květinovými aplikacemi na stěnách. Kombinují se zde dlaždice s historizujícím motivem, ohýbaný dřevěný nábytek, sametová čalouněná křesílka a mramorové stolky, klasické obložení stěn a nábytek ve francouzském duchu.

Návrh interiéru kavárny s květinářstvím

Materiály a barevné tóny

Při pohledu do interiéru máte pocit návratu v čase. Materiály byly vybírány tak, aby poskytovaly pohodlí a navozovaly pocit Francie minulého století. Snoubí se zde dřevo, mramor, samet a vzorovaná dlažba v jemných pastelových odstínech doplněných výraznější růžovou a dekoracemi v okrové barvě.


Návrh interiéru kavárny s květinářstvím

Tento interiér má svým návštěvníkům upoutat všechny smysly. Vnímejte vůni všudypřítomných květin, pociťte jemnost sametu, ochutnejte dokonalou chuť zákusků a u toho se zaposlouchejte do jemných tónů hudby. Neopakovatelný zážitek, viďte!

stylová kavárna | interiér ve francouzském stylu | designová kavárna | romantický interiér | květinový interiér